מעקות חוץ לבריכות ומרפסות

מעקות חוץ מותקנים בסביבה החיצונית של הבית, בין שמדובר במעקה למרפסת, מעקה המקיף את חצר הבית, מעקה המקיף את הבריכה ובין שמדובר במעקה המיועד לגדר או לתחום חלל חיצוני כלשהו של הבית.

בחברתנו קיים מגוון רחב מאוד של מעקות חוץ עשויים חומרים שונים כדוגמת עץ, זכוכית, נירוסטה, ברזל ועוד, ובמגוון רחב של עיצובים ותצורות.

בבחירת מעקה חוץ עליכם לקחת בחשבון מגוון רחב של שיקולים המשלבים שיקולים פונקציונליים כמו חוזק, עמידות בתנאי מזג האוויר ועמידות לאורך זמן, וכן שיקולי עיצוב כמו שקיפות של מעקות זכוכית, ברק של מעקות נירוסטה, כפריות וטבע של מעקות עץ וכדומה.

ממליצים עלינו

“אנו מודים לכם על עבודה נפלאה של מעקה משולב לצימרים שלנו. אנחנו מבטיחים שכאשר נבנה עוד צימרים, נעזר בשירותיכם!”

– דינה ולאון, צימרים בגליל.

“שרון מעקות סיפקו עבודה מקצועית ויעילה לפרויקט בתי הדירות שלנו. אנו מעריכים את זמני העבודה הטובים, השירות והאיכות.”

– אבי, יזם.

“בזכות המעקות שהתקנתם בבריכה שלנו, אנו מרגישים בטוחים יותר ויכולים ליהנות מימים כיפיים בבריכה. תודה רבה לשרון והעובדים שלו על עבודה מעולה.”

– ילדי הקייטנה.

“כיף לעבוד עם חברה מקצוענית, שמשלבת איכות, עיצוב ושירות.”

– אביבה, מעצבת פנים.

הידעת?

בעבר היו משתמשים בעיקר במעקות מתכת/ברזל לצורך הרכבת מעקות חוץ. כיום הטרנד השתנה וישנה מגמה לבחירה רחבה יותר של חומרים כגון: עץ, זכוכית, נירוסטה ועוד.

הטיפים שלנו

  • מומלץ ביותר לגלוון את המעקות אשר מיועדות לחוץ היות שהדבר תורם לחוזקן ועמידותן.
  • כאשר בוחרים מעקה חוץ לחצר ביתכם או לסביבתו החיצונית באשר תהיה, עליכם להתחשב באקלים השורר במקום בו אתם גרים ובהתאם לכך להחליט על חומר ממנו יהיה עשוי.
  •  עדיף לבחור סוג חומר שלא יעלה חלודה לאורך השנים, למשל נירוסטה אוסוגי עצים שיתאימו במיוחד למעקה חוץ כגון: ספלי, סידר ועוד.

מחיר

התמחור נעשה לפי סוג המעקה הנבחר, לחומר ולעלותו ולפי מדידת האורך.

ניתן להוסיף מאחז יד מכל סוג אותו ניתן להתקין על המעקה או לחברו לקיר, מאחזים אלו מתומחרים לפי מטר רץ.

 

שאלות נפוצות


1

אילו דגמים קיימים?

ישנו מגוון רחב של דגמי מעקות חוץ: זכוכית/מתכת, מנוקבים/חלקים/סורגים, מעוצבים בצורה ייחודית ואומנותית, משולבים עם נירוסטה/ברזל/עץ/זכוכית ועוד.

2

כיצד מובטחת הבטיחות בהתקנת מעקות חוץ?

התקנת מעקות חוץ מבוצעת על ידי מתקין מורשה תוך בקרת איכות קפדנית של חומרי הגלם ושל הליך העבודה וכן, שמירה על התקן הישראלי.

3

איזה סוגי מתכת ועץ מתאימים למעקות חוץ?

נירוסטה היא פלדת אל חלד שאינה מחלידה ואופטימלית לשימוש חיצוני. עצים שמתאימים למעקות ומדרגות חוץ: ספלי, אירוקו, טיק, סידר ואיפאה.

4

מה אמור להיות גובה מעקות במרפסת?

למעקות חוץ ישנו תקן שנקרא ״ת״י 1142״, לפי תקן זה גובה המעקה חייב להיות לפחות 1.05 מטר ובעל מרווחים שלא עולים על 10 ס״מ.

5

מה החומר המועדף למעקה חוץ?

כיום ניתן להציב מעקות חוץ ממגוון חומרים, עם זאת בשל הסיכוי לפגיעה של אקלים ותנאי מזג האוויר מומלץ לבחור בחומר עמיד שאינו נתון לפגיעות אלו, לכן החומר המומלץ ביותר הוא מעקה מנירוסטה.

קבל הצעת מחיר