מעקות ברזל

מעקות הברזל שלנו מיוצרים ע”י נפחים אומנים בטכניקות עתיקות ומודרניות בעבודת יד בלבד והם מהאיכותיים ביותר במשק הישראלי ומספקות הגנה גבוהה ובטיחות מבלי להתפשר על עיצוב יפה לעין ושימוש בחומרים האיכותיים ביותר על מנת להבטיח שימוש ממושך לאורך שנים רבות.

שיטות העבודה מדגישות את ההבדל בין מעקה תעשייתי למעקה שהינו יצירת אומנות והתאמתו המושלמת לחדר המדרגות בביתכם.

 

מידע נוסף

מעקות ברזל מעוצבים

הברזל מעניק רמה גבוהה מאוד של גמישות בעיצוב וזאת לאור התבססותו על רצועות או מוטות ברזל הניתנים לעיצוב, פיתול, חיבור וקונפיגורציה בצורה קלה מאוד ויעילה.

בעוד ישנם אנשים מעדיפים עיצובים סולידיים המקבלים את המאפיינים המרכזיים שלהם מחומר הגלם מהם הם עשויים, הרי שמעקות ברזל מאפשרים להביא לידי ביטוי רמה גבוהה מאוד של יצירתיות באמצעות חיבורים של מוטות ברזל באין ספור תצורות שונות, כשכל מוט ברזל כזה יכול להיות מעוצב בצורה שונה וייחודית, ובאופן שהתוצר הסופי יוצר עיצוב מותאם אישית, יחיד במינו ומרהיב ביופיו.

תהליך הייצור נעשה על ידי תערובת של חומרי גלם שונים ולעתים קרובות נהוג לשלב בהם חלקי זכוכית שאינם מייצרים הפרדה כלשהי ואינם מסתירים את הנוף.

 

הידעת?

מעקות ברזל ניתנים להגבהה, אם יש צורך בכך לאחר מספר שנים, זאת באמצעות תוספות של אותו החומר או מחומר אחר משלים.

חומרים רלוונטיים


הטיפים שלנו

  • ישנו יתרון גדול בבחירת מעקה לבית העשוי מברזל כיוון שברזל הוא חומר חזק במיוחד שיכול לתת לכם ביטחון רב עם בלאי נמוך.
  • כדאי לבחור חומר שאינו מחליד כדוגמת מעקה מפלדה שלא יחליד גם שנים רבות ויחסוך מכם טיפול ואחזקה. בנוסף, יופיו והעיצוב שלו יישמרו ללא פגע חלודה.

מחיר

מעקות ברזל עשויים מברזל בגמר טבעי או צבע גמר

ונעשים בעבודת יד – מתומחרים לפי מטר רץ.

בשל ריבוי האפשרויות והדוגמאות מחירם נקבע לפי הדוגמא המבוקשת

ככל שהמעקה עם יותר אלמנטים קישוטים ופיתוחים מחירו מתייקר.

בניית מעקה מברזל נחשבת לזולה באופן יחסי, עלות החומר מול הזמן שהוא מחזיק והעלות הנמוכה של התחזוקה שלו משתלמת ביחס לחומרים דומים אחרים בתחום.

שאלות נפוצות


1

האם מעקה ברזל יחליד?

ברזל היא אכן מתכת שמחלידה. יש אפשרות לצבוע אותה בצבע יסוד ועליו צבע גמר למניעת החלדה ובכך למגר את התופעה.

2

איך כדאי לטפל במעקה חלוד ומתקלף?

ראשית חשוב לציין שמדובר במצב לא תקין ושישנה סכנה שהמעקה יקרוס. לכן אנו ממליצים לקרוא לאיש מקצוע ובמידת הצורך להחליף את המעקה ולבחור בחומר חזק שאינו מעלה חלודה.

קבל הצעת מחיר