מדרגות עץ

אנו בוחרים עבור לקוחותינו את העצים האיכותיים והמתאימים ביותר לצרכי הפרויקט, ומשתמשים בסוגים שונים של עצים כמו: אגוז אמריקאי, אלון אמריקאי, ספלי, אירוקו, דובדבן, טיק, מייפל, וונגה, בוק ועוד.
לאחר בחירת העץ המתאים אנו מקפידים על עבודה ברמה גבוהה בנגריה ובוחרים עבור הלקוח את הלכות הטובות ביותר למניעת שחיקה.

מידע נוסף

המאפיין הבולט ביותר של מדרגות מעץ הוא המראה החם שלהן, ההשפעה שלהן על האווירה בחלל בו הן מותקנות, והתחושה החמה המוקרנת מן העץ באופן טבעי.

סוגי עץ שונים, גוונים שונים ומרקמים שונים של עץ יכולים ליצור אין ספור אפקטים של עיצוב, וניתנים למעשה לשילוב בכל סגנון עיצוב החל בסגנון כפרי, פשוט ומסורתי, דרך עיצוב מודרני, יוקרתי ועתידני.

תוכלו לבחור את גוון העץ, את סוג העץ, את סגנון הגימור ואת השילוב של עם המעקה באופן שיוצר עיצוב יוצא דופן המותאם בדיוק להעדפות שלכם ולעיצוב הכולל של חלל החדר.

הידעת?

מדרגות עץ מגיעות במגוון סוגים, ניתן לבחור מגוון רחב של סוגי עץ שונים ואף לשלב ביניהם במידת הצורך.

ניתן לראות את כל סוגי העץ והחומרים האחרים איתם החברה עובדת בעמוד חומרים בשימוש החברה.

הטיפים שלנו

  • מראה נעים וחמים במיוחד
  • ניתן להשתמש בסוגי עץ שונים ואף לשלב עם מדרגות העץ חומרים אחרים כמו אבן, בטון וכך להשיג מראה שאותו תבחרו. בנוסף ניתן לשלב מעקה מחומר אחר וגם על ידי כך להשיג את המראה הרצוי.
  • העץ הוא חומר טבעי ואיכותי שמחזיק לאורך שנים

מחיר

מחיר מדרגות עץ משתנה לפי סוג העץ שבוחר הלקוח. תמחור נעשה בנפרד לשלחים-מדרכים. ולרומים-חזית מדרגה. מתייחס לאורך עד 100 ס”מ ליחידה. בעובי שבין 2.2 ועד 4.5 למדרגת עץ. ועומק של בין 26-32 ס”מ למדרגה.

תמחור נפרד ניתן לפודסטים- מרובעים, מלבניים אלו מחושבים לפי גודלם. כמו כן למדרגה משולשת לרוב שווה לשתי מדרגות רגילות.

התמחור כולל: לקיחת מידות בבית הלקוח, ייצור, הובלה והתקנה.

תוספות אפשריות נוספות למדרגה:

  • הוספת קנטים מסביב למדרגה.
  • גיוון העץ בצבע.
  • עיבוי העץ.

שאלות נפוצות


1

איזה סוג של עץ מתאים לחיפוי מדרגות?

בעיקר עץ קשה המיובש בתנור אידוי מיוחד דוגמאת עץ אלון אמריקאי לבן, ספלי, אגוז אמריקאי ומייפל.

2

האם העץ עובר תהליכים כלשהם לשמירה על איכותו?

בוודאי, מדרגות מעץ לא נבנות ביום אחד. התהליך לטיפול בעץ כולל ייבוש וטיפול כנגד תולעים ומזיקים שונים וכמובן צביעה אם לא בצבע ספציפי שבוחר הלקוח אז בצבע לכה על מנת לשמר את צבעו הטבעי של העץ.

התהליך לוקח מעט זמן ונעשה במספר שכבות שצריכות להתיישן מעט על העץ על מנת להישאר עליו לאורך זמן. בין שכבה לשכבה אנו כמובן גם מלטשים את העץ.

התהליך אמנם לא קצר כמו ייצור ברזל למדרגות אך חוסך הון בהוצאות לאורך השנים, מדרגות מעץ נחשבות למדרגות עם תוקף חיים ארוך יחסית בעיקר בשל התהליכים שעובר החומר.

3

האם מומלץ לחדש צבע של מדרגות עץ באופן עצמאי?

בגדול התשובה היא כן. כאשר יש צורך בחידוש הלכה והציפוי אין בעיה לבצע זאת בעצמך, עם זאת כאשר המדרגות מלאות בשריטות רצוי לשייף אותן טרם החידוש ולשם כך יש להתייעץ עם מקור מוסמך.

4

האם ניתן למנוע ריקבון של העץ?

כן. ריקבון ופגמים בעץ נגרמים כתוצאה ממזיקים כמו תולעים, פטריות וטחב המוצאים בעץ בית גידול אידיאלי, לשם מניעת הריקבון והימצאותם של אותם גומרים מזיקים יש להעביר את העץ תהליך עישון אצל גורם מוסמך ומקצועי.

קבל הצעת מחיר