מדרגות ברזל ומתכת

בייצור מדרגות קלות, ברזל ומתכת משמשים כחומר הגלם הבסיסי והחיוני ביותר לבניית המדרגות: מדרגות חוץ מברזל או מדרגות ברזל לבית

קונסטרוקציות ברזל ומתכת נבנות על פי תכנון בצורות שונות, כקונסטרוקציה מרכזית בעוביים שונים, כקונסטרוקציות בקווים ישרים או משוננים כקונסטרוקציות כפולות, משני צידי המדרגות או כמעוגלות למדרגות ספירליות.

בחלק מהדגמים משמש הברזל לבניית המדרגה עצמה או כתשתית לעץ שיונח מעל.

לקטגוריה זו שייכים גם גרמי מדרגות ברזל למכירה עשויים ברזל ופח מכופף לפי צורת המדרגות.

עובי מדרגות מברזל ומתכת משתנה בהתאם לצורך, והוא מגיע בגוון טיבעי או יכול להיצבע לכל צבע שבוחרים.

מקפידים עבורך על איכות בלתי מתפשרת עם אמצעי עזר טכנולוגיים מתקדמים – כמו חיתוכי לייזר

צפו במדרגות מתכת וברזל . דמיינו את זה – ואנחנו נכין כזה בדיוק 💓

מידע נוסף

מדרגות לטווח הארוך

מדרגות אלו הן מהסוג שמתאים גם לבתים פרטיים וגם לעסקים ומפעלים. מדרגות ברזל ומתכת בבית פרטי יותקנו בעיקר לאור שיקולי עיצוב כאשר נדרש עיצוב מודרני, אורבני או עתידני.

יחד עם זאת, המאפיין המרכזי שלהן החוזק שלהן, העמידות שלהן לאורך זמן והיכולת שלהן לשאת מעמסות כבדים, ולספוג מכות חזקות מבלי להיפגע.

כאשר קיים צורך להתקין מדרגות בסביבה עסקית, יצרנית או פרטית שבה מתקיימת פעילות אינטנסיבית ותנועה רבה, אז מדרגות אלו יכולות לספק את הפתרון הטוב ביותר לטווח הארוך.

ממליצים עלינו

“הגענו לשרון מעקות ומדרגות בעקבות המלצה של המפקח, קיבלנו יחס מסביר פנים ושירות מצוין, ממליצים בחום על החברה, העבודה הייתה מקצועית והמדרגות יצאו יפה מאוד.”

– לקוחות: אפרת ואריק.

“אנו מעריכים מאוד את העבודה שביצעתם בדירת הסטודיו שלנו. מדרגות מברזל, הוסיפו לדירה ייחודיות ובזכותן אנחנו יכולים לעלות לגג וליהנות ממנו…”

– דניאל ומעיין, יפו.

“תודה לחברתכם על ביצוע עבודת קונסטרוקציה מעולה בכל הנוגע למדרגות ברזל ומעקות בחלל שעיצבנו. העבודה התבצעה באחריות ומקצועיות.”

– שניר, מהנדס.

“עיצוב ושיפוץ המסעדה שלנו נעשה בצורה מקצועית בעיקר על ידי חברת שרון מדרגות ומעקות. נשמח לשיתופי פעולה נוספים.”

– בברכה, מסעדת השפים.

“תודה רבה על התקנה ועיצוב של מדרגות במפעל שלנו. המדרגות בטיחותיות וגם משתלבות נהדר עם העיצוב התעשייתי במקום.”

– משה, באר שבע.

הידעת?

הייצור מתבסס על עיבוד פלדות קשות וחיתוכי מחשב, אשר יוצרות בסופו של דבר על מדרגות הברזל מרשימות.

הטיפים שלנו

  • חשוב לבחור בקפידה את חומרי הגלם מהם יורכבו מדרגות הברזל, הן בהיבט של ההתאמה לצרכי הלקוחות ובטיחותם והן בהיבט של עמידה בתקני החובה.
  • יש יתרון ברור בבחירת מדרגות ברזל כאשר ברצונכם להציב מדרגות בעיצוב מסויים כמו למשל מדרגות ספירלה. הברזל הוא חומר חזק וניתן לעצב ממנו מדרגות בטוחות, מבלי להתפשר על עיצוב ויופי.
  • אם ברצונכם להעמיד מדרגות חוץ, טוב יהיה לבחור במדרגות מברזל. מדרגות מברזל עמידות יותר לנזקי השמש ומזג האוויר. כדי לשמור על טיב המדרגות לאורך שנים, טוב להשתמש ברזל מגולוון שעליו לא נוצרת חלודה.

מחיר

מחירו של גרם מדרגות מתכת תלוי בגורמים רבים :

חומרי גלם-  קיימת חשיבות לסוג המתכת בה נבחר להשתמש. במידה וייבחרו חומרי גלם נוספים, כמו עץ או זכוכית, הם גם עשויים להשפיע על המחיר.

משך העבודה- משכה של העבודה הנדרשת ומורכבותה, משפיעים אף הם על עלויות הפרויקט, שכן מדרגות ישרות ופשוטות מצריכות פחות השקעה ביחס לגרם ספירלי, שמחייב כיפופים ופרזולים

אנו מזמינים אתכם לתאם עמנו מועד לפגישת ייעוץ, בה תוכלו לשטוח בפנינו את הרצונות, הצרכים ואפילו החלומות שלכם, ואנו נגיש לכם תכנית מקצועית למימושם, והצעת מחיר משתלמת

שאלות נפוצות


1

מהם הדגמים הקיימים?

במדרגות ברזל ומתכת ישנו מגוון גדול מאד של דגמים ועיצובים: מעוצבות, בשילוב עם עץ או חיפוי עץ, בשילוב עם זכוכית, עם קורות כפולות, קורות צד, קורה מרכזית ועוד.

במרבית המקרים, מדרגות מתכת מורכבות מברזל, בשל חוזקו וקלות העיצוב והעבודה שהוא מאפשר, אך ניתן בהחלט להזמין גם גרם מדרגות מפליז, פלדה, נירוסטה וממתכות נוספות

2

מה השימושים במדרגות אלו?

כיום, בניגוד לעבר, הן כבר לא מוגבלות לחוץ אלא משתמשים בהן גם בפנים הבית. ניתו לעצב אותן במגוון אפשרויות על מנת להתאים אותן לחלל הרלוונטי.

3

האם התקנה של מדרגות מסוג זה מרעישות כשעולים עליהן?

מדרגות ברזל ומתכת עלולות להיות רועשות לכן צריך להתייעץ עם מומחה מדרגות אשר יוציא מפרט למדרגות שיהיו חזקות ושלא ירעישו כשעולים עליהן.

4

איפה השימוש הנפוץ ביותר במדרגות אלו?

לרוב מדרגות ברזל למדרגות נפוץ בעיקר בפנים מבנים תעשייתיים ומפעלים ובחלקיו החיצוניים של מבנים נוספים. כיום ישנה עלייה בשימוש במדרגות אלו גם בתוך בתים פרטיים בשל יכולות העיצוב והחיפוי.

5

האם יש צורך לתחזק מדרגות ברזל?

במידה והמדרגות נמצאות מחוץ למבנה וחשופות לאקלים ותנאי מזג האוויר ייתכן ויצברו חלודה, ולכן, מומלץ לצבוע את המדרגות בחומר מיוחד פעם בשנה וזה כל הטיפול הנדרש.

6

מהו סוג הברזל ומתכת המומלץ למדרגות חוץ?

כאשר מדובר במדרגות חוץ החשופות למזג האוויר ופגיעות סביבתיות מומלץ לבחור בברזל מגולוון. ברזל מגולוון עמיד בקורוזיה ושומר על מראהו הטבעי לאורך זמן.

קבל הצעת מחיר