מדרגות ברזל

בייצור מדרגות קלות, ברזל ומתכת משמשים כחומר הגלם הבסיסי והחיוני ביותר. מתאים גם לשימוש בחוץ וגם בפנים.

קונסטרוקציות מדרגות ברזל ומתכת נבנות על פי תכנון בצורות שונות, כקונסטרוקציה מרכזית בעוביים שונים, כקונסטרוקציות בקווים ישרים או משוננים כקונסטרוקציות כפולות, משני צידי המדרגות או כמעוגלות למדרגות ספירליות.

בחלק מהדגמים משמש הברזל לבניית המדרגה עצמה או כתשתית לעץ שיונח מעל.

עובי מדרגות מברזל ומתכת משתנה בהתאם לצורך, והוא מגיע בגוון טיבעי או יכול להיצבע לכל צבע שבוחרים.

מקפידים עבורך על איכות בלתי מתפשרת עם אמצעי עזר טכנולוגיים מתקדמים – כמו חיתוכי לייזר.

מידע נוסף

מדרגות ברזל מתאימות גם לבתים פרטיים וגם לעסקים ומפעלים. כאשר מדובר בבית פרטי יותקנו בעיקר לאור שיקולי עיצוב כאשר נדרש עיצוב מודרני, אורבני או עתידני.

יחד עם זאת, המאפיין המרכזי שלהן החוזק שלהן, העמידות שלהן לאורך זמן והיכולת שלהן לשאת מעמסות כבדים, ולספוג מכות חזקות מבלי להיפגע.

כאשר מדובר בסביבה עסקית, יצרנית או פרטית שבה מתקיימת פעילות אינטנסיבית ותנועה רבה, אז מדרגות ברזל ומדרגות מתכת יכולות לספק את הפתרון הטוב ביותר לטווח הארוך.

הידעת?

הייצור מתבסס על עיבוד פלדות קשות וחיתוכי מחשב, אשר יוצרות בסופו של דבר מדרגות ברזל מרשימות.

הטיפים שלנו

  • חשוב לבחור בקפידה את חומרי הגלם  לצרכי בטיחות ועמידה בתקני החובה.
  • יש יתרון ברור בבחירת מדרגות ברזל כאשר מדובר בעיצוב מסויים כמו למשל מדרגות ספירלה. הברזל הוא חומר חזק וניתן לעצב ממנו מדרגות בטוחות, מבלי להתפשר על עיצוב ויופי.
  • אם ברצונכם להעמיד מדרגות חוץ, טוב יהיה לבחור במדרגות מברזל העמידות יותר לנזקי השמש ומזג האוויר. בעיקר כאשר מדובר בברזל מגולוון שעליו לא נוצרת חלודה.

מחיר

חומרי גלם-  קיימת חשיבות לסוג המתכת בה נבחר להשתמש. במידה וייבחרו חומרי גלם נוספים, כמו עץ או זכוכית, הם גם עשויים להשפיע על המחיר.

משך העבודה- משכה של העבודה הנדרשת ומורכבותה, משפיעים אף הם על עלויות הפרויקט, שכן מדרגות ישרות ופשוטות מצריכות פחות השקעה ביחס לגרם ספירלי, שמחייב כיפופים ופרזולים

אנו מזמינים אתכם לתאם עמנו מועד לפגישת ייעוץ, בה תוכלו לשטוח בפנינו את הרצונות, הצרכים ואפילו החלומות שלכם, ואנו נגיש לכם תכנית מקצועית למימושם, והצעת מחיר משתלמת

שאלות נפוצות


1

האם מדרגות ברזל מרעישות כשעולים עליהן?

מדרגות ברזל ומתכת עלולות להיות רועשות לכן צריך להתייעץ עם מומחה מדרגות אשר יוציא מפרט למדרגות שיהיו חזקות ושלא ירעישו כשעולים עליהן.

2

האם יש צורך לתחזק מדרגות ברזל?

במידה והמדרגות נמצאות מחוץ למבנה וחשופות לאקלים ותנאי מזג האוויר ייתכן ויצברו חלודה, ולכן, מומלץ לצבוע את המדרגות בחומר מיוחד פעם בשנה וזה כל הטיפול הנדרש.

3

מהו סוג הברזל ומתכת המומלץ למדרגות חוץ?

כאשר מדובר במדרגות חוץ החשופות למזג האוויר ופגיעות סביבתיות מומלץ לבחור בברזל מגולוון. ברזל מגולוון עמיד בקורוזיה ושומר על מראהו הטבעי לאורך זמן.

קבל הצעת מחיר