מדרגות ברזל ועץ

כיום ניתן לעשות שימוש חכם במגוון חומרי גלם כדי להשיג בדיוק את הלוק שאנחנו רוצים לכל חלל בבית.

שימוש בחומרים טבעיים כגון מדרגות ברזל ועץ מאפשרים להקנות מראה קלאסי, בלי להתפשר על העיצוב או על האיכות.

מידע נוסף

מדגות עץ וברזל – שילוב מנצח

היתרון המרכזי שבשילוב של עץ וברזל הוא בכך שהם חומרים שמשלימים זה את זה בעיצוב, במראה וגם בפונקציונליות שלהם.

מדרגות שעושות שילוב חכם בין שני חומרי היסוד האלו מאפשרות לנו לנצל את התחושה הכפרית והחמימה שהעץ משדר לנו ויחד עם זאת להוסיף להן מראה עדכני ואלגנטי ואפילו טוויסט אישי על ידי הוספה של ברזל.

בנוסף, אנו מצליחים להימנע מהמונוכרומטיות של העץ והמגבלות שהוא מציב לנו בכל הנוגע לעובי ולזוויות החיתוך האפשריות – וכך לייצר לנו גימור על פי בחירה אישית.

הידעת?

טכניקות הנגרות והפרזול נחשבות לטכניקות העבודה המסורתיות והעתיקות ביותר וניתן למצוא עדויות לשימוש בברזל עוד משנת 900 לפני הספירה.

חומרים רלוונטיים


הטיפים שלנו

  • כדאי לבדוק בדיוק מהו הגימור של העץ והמתכת לפני הרכישה ושהם מדברים באותה שפה עיצובית – סוג העץ הוא חשוב, אבל לא פחות חשוב לבדוק מה יהיה הליטוש והצבע הסופיים שלו.
  • התאמה של מדרגות ברזל ועץ לחדר – מהם המוטיבים המרכזיים בעיצוב החדר? היחס בין הברזל לעץ צריך להיקבע לפי הצבעים והריהוט הקיימים.
  • עלות – שימוש בחומרים שונים עלול לעלות את מחיר המדרגות אבל מאידך, לגרום להם להחזיק זמן רב יותר. בדקו בדיוק מהם הצרכים שלכם וחשבו על הטווח הארוך.

מחיר

תמחור לפי קומה עפ”י תוכנית: גובה הקומה, צורתה, כמה פודסטים יש בקומה, מכמה מדרגות היא מורכבת.

קומה רגילה עד גובה 300 ס”מ, בנויה משתי קונסטרוקציות ברזל דקות חתוכות בלייזר בצורה ישרה או משוננת צבועות בצבע יסוד. ועליהן עץ גושני מובחר בעובי 45 ס”מ בגמר לכה טיבעי. המחיר כולל את תכנון המדרגות, המדידות, הייצור,הובלה והתקנה.

תוספות אפשריות לקומת מדרגות:

  • צביעה נוספת לאחר התקנה בבית הלקוח.
  • גיוון עץ בצבע.
  • עיבוי מדרגות.
  • הוספת קנט למדרגות.
  • הוספת רום למדרגות.

שאלות נפוצות


1

האם מדרגות עץ וברזל בטיחותיות יותר?

בהחלט. שימוש בשני חומרי גלם איכותיים כגון ברזל ועץ מאפשרים למדרגות להיות עמידות למשך זמן רב ובטוחות ביותר לשימוש. השימוש הנקודתי בברזל יוצר תמיכה נוספת ומספק למדרגות את היכולת לעמוד במעמסה רבה.

2

מהו היחס האופטימלי בין הברזל לעץ?

היחס האופטימלי תלוי בגודל של החלל שלכם ובאווירה שאתם מעוניינים לייצר. כדי לייצר אווירה נקייה ומינימליסטית יותר בחדר כדאי לבחור בשימוש מסיבי יותר בברזל.

הברזל משדר לנו פונקציונליות ולכן כדאי להתאים אותו לעיצוב חללים פתוחים יותר שבו נרצה דווקא את המראה התעשייתי יותר. כאשר נרצה לייצר תחושה ביתית יותר נשתמש בברזל רק כמרכיב פונקציונלי- לצורך תמיכה או חיבורים בין חלקי העץ ולכן גם נדגיש אותו פחות.

קבל הצעת מחיר