אודותינו

שרון מעקות ומדרגות הינה החברה המובילה בישראל ובעלת המגוון המעודכן והרחב ביותר של מעקות ומדרגות.

החברה הינה בעלת ידע ונסיון של מעל ל-30 שנה בתחום מעקות ומדרגות פנים. החברה נוסדה בשנות ה-70 ע”י לבנה ודוד (אמיל) מנדלוביץ’ כחברה ליצור מעקות ומדרגות מעץ גושני. בסוף שנות ה-80 הצטרף בנם שרון לעסק המשפחתי, פיתח והוסיף מעקות ומדרגות מברזל בעבודת יד (נפחות), בשלב מתקדם יותר מעקות ומדרגות מנירוסטה וזכוכית בשילובים שונים וכן ריהוט מעוצב.

לחברה נסיון רב בעבודה עם אדריכלים, מעצבי פנים, חברות שיפוצים ללקוחות פרטיים, מוסדות וקבלנים למימוש כל רעיון עיצובי לפי בקשתכם בפרויקטים פרטיים וציבוריים בארץ ובחו”ל.

שרון, המנהל את החברה ממשיך מסורת רבת שנים (דור שני) של מקצועיות, מקוריות ומעל לכל – יחס אישי, אדיבות, אמינות, ושירות ללא תחרות.

כיום החברה מציעה קולקציה רחבה של מעקות, מדרגות משילובי חומרים ועיצובים שונים: נירוסטה, ברזל, פליז, זכוכית, עץ וכל חומר אחר, עפ”י צורכי הלקוחות.

אייקון לשימוש כקישור לעמוד חומרים בשימוש החברה לחצו למעבר למפרט המלא של החומרים בשימוש החברה

באולם התצוגה של החברה ניתן לראות מבחר רחב של דגמים מייצגים של עיצובי החברה: מעקות נירוסטה משולבים בזכוכית ועץ, מעקות זכוכית עם חיבורים/מחברים יחודיים, מעקות ברזל בעבודת יד (נפחות) ומעקות עץ בעיבודים איכותיים ויחודיים וכן מספר רב של דגמי מדרגות ממתכת ועץ בעיצובים יוקרתיים.

ייחודה של החברה הוא במאמץ המושקע בהתאמת המוצר ללקוח בתהליך יעוץ אישי ובמתן פתרונות יצירתיים ומקוריים הקשורים לעיצוב המוצר והחלל שסביבו (במידת הצורך) בהתאמה פרטנית לצרכיו ותקציבו של הלקוח. בחירת חומרי הגלם, הכנתו בעבודת יד ע”י אמנים וגימור מושלם בטכניקות מסורתיות המשולבות בטכניקות עיבוד מודרניות אשר ברובן הומצאו ופותחו ע”י מעצבי, מהנדסי ועובדי החברה.

המוצרים משולבים בעיצוב אמנותי, שימושי ועדכני ובהתאם למיקומו העתידי של המוצר בחלל הבית. צוות החברה עתיר הנסיון מבצע את עבודת היצור על כל מרכיביה ושם דגש על שימוש בחומרי גלם איכותיים, הנדסת אנוש מהמתקדמות, עבודה מיקצועית וגימור מעולה.

ההתקנה מתבצעת ע”י צוותי הרכבה מיומנים המלווים באחראי צוות צמוד. צוותים אלה הם בעלי ידע רב בתחום, מיומנות ויכולת התקנה גבוהה. הצוותים מתופעלים בשיטות ניהול מתקדמות, עובדה המבטיחה ללקוחות החברה יחס אישי, זמין, מהיר ורציף מול הלקוחות השונים. קשרי העבודה המעולים עם לקוחותינו, הנם ההמלצה הטובה ביותר שלנו…

לקוחות ואדריכלים נכבדים, הנכם מוזמנים לבקר בתצוגה, לראות, לשוחח, להכיר ולהתרשם.

קבל הצעת מחיר