נגישות

מעקות משולבים

שימוש במגוון חומרים ליצירת מעקות מבטיחים עיצובים ייחודיים, חדשניים, ובלעדיים לחברה.

חומרים כגון זכוכית, נירוסטה, ברזל, עץ, פליז משולבים יחד.

תוך שילוב שיטות עבודה מסורתיות והאיכות הגבוהה של חרשי העץ שעוסקים במלאכת הנגרות, איכות עץ גבוהה, עבודת מסגרות מקצועית, ליטושי נירוסטה, וגמר ברמה גבוהה מבטיחים את רמת המוצר, ועמידותו לאורך השנים.

שילוב בין חומרים במעקות הוא גם אופנתי ומעוצב אך גם יעיל מבחינת תחזוקתו.

מידע נוסף

בחירה במעקה משולב לבית, אז איזה חומרי גלם מומלצים?

מעקות משולבים הם למעשה מעקות המשלבים יותר מחומר גלם אחד בחלקים ואזורים שונים של המעקה.

כך למשל שלבי המדרגות יכולים להיות עשויים עץ, בעוד הקירות התומכים יהיו עשויים זכוכית.

שילוב חומרי הגלם יכול להתבצע גם ברמת השלב הבודד כמו שלב מדרגה עשוי עץ עם לייסט נירוסטה המקיף אותו, או שלב עשוי זכוכית המקובע בתוך מסגרת עץ מעוצבת.

השימוש במעקה משולב מיועד בעיקר לאפשר מגוון רחב יותר של עיצובים מיוחדים באמצעות שילוב של עולמות חומר, צבע ומרקם שונים בתוך מעקה אחד.

יחד עם זאת, ישנה חשיבות גם לסוגי חומרי הגלם בהם עושים שימוש, ולאופן השילוב ביניהם.

שילובי עץ, זכוכית ונירוסטה עם שילובים פופולאריים מאוד המאפשרים טווח רחב של עיצובים בעלי עמידות גבוהה.

ממליצים עלינו

“אף פעם לא חשבתי ששילוב של עץ וברזל יכול להיות שילוב מנצח. אבל כאשר ראיתי את התוצאות של העיצוב המרהיב, הבנתי שניתן לעשות הכל!”

– רותי. בת ים.

“המעקה ששרון תכנן לי המשולב בזכוכית ועץ נראה נפלא במשרד שלנו. תודה רבה!”

– משה א’, תל-אביב.

“שאפו על העבודה המקצועית של חברתכם. בזכותכם חסכנו זמן, והצלחנו לעבור מוקדם יותר לבית החלומות שלנו…”

– משפחת ארד.

“עיצוב המדרגות עם זכוכית וברזל יצא נפלא בביתנו המעוצב בסגנון מודרני. את המעקה קל לנקות, והוא משתלב נהדר עם כל הפריטים בבית. עבודה יוצאת דופן.”

– רונית, תל אביב.

הידעת?

בעת הרכבת מעקות משולבים באים לידי ביטוי שיטות עבודה שונות כמו מלאכת הנגרות, ליטוש נירוסטה, עבודת מסגרות, אומנות במתכת, תוך שילוב שיטות מסורתיות עם מכשור מתקדם.

הטיפים שלנו

  • חשוב לבחון היטב בטרם הבחירה הן את עניין העלות כי כפי שנאמר מדובר בחומרי גלם רבים יותר והן את עניין הבטיחות כיוון שלעיתים השיקול העיצובי עלול לטשטש את השיקול הבטיחותי.
  • בחירת מעקה משולב בבית יכולה להיות בחירה נהדרת ומעוצבת להפליא שתתן לביתכם אוירה אחרת. ניתן לבחור שילובים שונים של חומרים ובינהם למשל- ברזל ועץ, זכוכית עם נירוסטה ועוד שילובים אחרים.
  • מעקה משולב זו ההזדמנות שלכם לתת את האמירה המיוחדת שלכם בעיצוב הבית, ולהחליט בעצמכם מה יהיו החומרים שמהם יהיה עשוי המעקה בביתכם. האפשרויות גדולות והעיצוב יכול להתקיים על ידי בחירתכם האישית.

מחיר

מעקה משולב עשוי זכוכית בשילוב מתכת כגון פליז, נירוסטה, ברזל וכו’

מתמוחר לפי מטר רץ.

כולל עמודי נירוסטה וידית נירוסטה עם זכוכית מחוסמת

או עמודי ברזל וידית ברזל בצביעת גמר לפי בקשת הלקוח.

בדר”כ מוזיל עלויות במידה ויש רצון לחומר ספציפי יקר – משלבים בחומר זול יותר והמחיר הסופי יורד.

שאלות נפוצות


1

מדוע לבחור במעקות משולבים?

היתרון במעקות משולבים הוא עניין העיצוב. האפשרות לשלב בין מתכת, עץ, זכוכית ועוד מקנה לבית הן אופציות רבות הרבה יותר מבחינת העיצוב והן גיוון והתאמה רבה יותר לחלל. הרלבנטי.

2

היכן ממקמים מעקות משולבים?

לאור היתרון העיצובי, נראה כי בעיקר ייעשה בהם שימוש בתוך הבית, בו העיצוב משחק תפקיד משמעותי יותר. בחוץ הבטיחות תהא משמעותית ורלבנטית יותר.

3

האם מעקות משולבים הם בהכרח יקרים יותר?

מטבע הדברים, היות שמשתמשים בחומרי גלם רבים יותר, כנראה שהעלות תהא גבוהה יותר. יחד עם זאת, חשוב לזכות כי לעיתים שילוב מסוים שהוא שמקנה בטיחות רבה יותר או אלמנט עיצובי מרשים יותר ולכן, אין לפסול על הסף מעקים אלה בשל העלות.

4

האם אפשר לעשות מעקה שמורכב מיותר מחומר אחד? ובאיזה חומרים?

מעקות שמשלבים יותר מחומר אחד נקראים מעקות משולבים, אלו מעקות שהבסיס ברזל והידית עץ או שילובים של נירוסטה וזכוכית או עץ וזכוכית.

5

מתי כדאי לבחור במעקות משולבים?

מעקות משולבים מתאימים ל-2 מטרות מרכזיות: בטיחות ואסתטיקה. מבחינה בטיחותית ניתן לשלב חומרים כגון ברזל וזכוכית על מנת לחזק את המעקה ומבחינה אסתטית ניתן לשלב מגוון חומרים ליצירת מראה ייחודי.

6

איך בוחרים את שילוב החומרים?

שילוב החומרים במעקה תלוי ב -2 עיקריים: מיקום המעקה והעיצוב הרצוי.

המיקום קריטי שכן מעקה שנמצא בחוץ שונה במהותו מכזה הנמצא בפנים הבית ולכן במקרה כזה בוחרים את החומר לפי עמידותו בנזקים. בנוסף, ראוי להתייחס לעיצוב הרצוי של המעקה ולפיו להחליט אילו חומרים משולבים ישיגו את המראה שרציתם.

קבל הצעת מחיר