מעקות ברזל

מעקות הברזל מיוצרים ע”י נפחים אומנים בטכניקות עתיקות ומודרניות בעבודת יד בלבד.

שיטות העבודה מדגישות את ההבדל בין מעקה תעשייתי למעקה שהינו יצירת אומנות והתאמתו המושלמת לחדר המדרגות בביתכם.

מעקות הברזל של שרון מעקות הם מהאיכותיים ביותר במשק הישראלי ומספקות הגנה גבוהה ובטיחות מבלי להתפשר על עיצוב יפה לעין ושימוש בחומרים האיכותיים ביותר על מנת להבטיח שימוש ממושך לאורך שנים רבות.

מידע נוסף

מעקות ברזל מעוצבים

מעקות ברזל הם מעקות המעניקים רמה גבוהה מאוד של גמישות בעיצוב וזאת לאור התבססותם על רצועות או מוטות ברזל הניתנים לעיצוב, פיתול, חיבור וקונפיגורציה בצורה קלה מאוד ויעילה.

בעוד ישנם אנשים מעדיפים עיצובים סולידיים המקבלים את המאפיינים המרכזיים שלהם מחומר הגלם מהם הם עשויים, הרי שמעקות ברזל מאפשרים להביא לידי ביטוי רמה גבוהה מאוד של יצירתיות באמצעות חיבורים של מוטות ברזל באין ספור תצורות שונות, כשכל מוט ברזל כזה יכול להיות מעוצב בצורה שונה וייחודית, ובאופן שהתוצר הסופי יוצר עיצוב מותאם אישית, יחיד במינו ומרהיב ביופיו.

יתרונות בהתקנת מעקות ברזל

כיום מעקות ברזל מהווים עולם ומלואו ושונה בתכלית מזה שהיה מיוחס לאותם המעקות מהעבר הרחוק.

מעקות אלו נעשים ראשית על ידי תערובת של חומרי גלם שונים ולעתים קרובות נהוג לשלב בהם חלקי זכוכית שאינם מייצרים הפרדה כלשהי ואינם מסתירים את הנוף.

מעקות ברזל עם חומרי זכוכית משולבים יוצרים מראה נעים ונקי לעין וכיום הנטייה הרווחת היא להתקינם באזורים המעוניינים לייצר תחושה של מרחב מצד אחד ויוקרה מצד שני.

מעקות אלו גם מעניקים מענה הולם במישור הבטיחותי והפונקציונאלי.

ממליצים עלינו

“כאשר תכננו את עיצוב הבית שלנו התלבטנו האם להתקין מעקות ברזל ופחדנו שהמעקה יראה גס מידי ליד המדרגות שלנו. אבל העבודה העדינה והאומנותית שעשיתם לנו הפריכה את כל החששות. מודים לכם מאוד.”

– משפחת אברהם.

“תודה רבה לשרון ולצוות המסור שלו על התקנת מעקה מברזל בבית של אמי. המעקה מאוד בטיחותי ועוזר לנו להיות בראש שקט.”

– דולב, ראש פינה.

“עיצוב המספרה שלי הפך למושלם בזכות מעקה הברזל שהתקנתם מהגלריה אל המספרה. תודה! תודה! תודה!”

– מספרת שחר.

“אנו מודים לצוות שרון מעקות על העבודה הטובה בחדר המדרגות שלנו. המעקה המעוצב משתלב נפלא עם הלובי שלנו.”

– ראובן, הרצליה.

הידעת?

מעקות ברזל ניתנים להגבהה, אם יש צורך בכך לאחר מספר שנים, זאת באמצעות תוספות של מעקות זכוכית לדוגמא.

חומרים רלוונטיים


הטיפים שלנו

  • חשוב להשתמש בחומרי גלם איכותיים ושיהיו עמידים לאורך זמן. הן בהיבט הבטיחותי, אשר בא לידי ביטוי בצורה חזקה במקרה של מעקות ברזל והן בהיבט העלות והבלאי.
  • ישנו יתרון גדול בבחירת מעקה לבית העשוי מברזל כיוון שברזל הוא חומר חזק במיוחד. בחירת מעקה מברזל לביתכם יכול לתת לכם ביטחון רב שבחרתם בחוזק ובאיכות טובה למעקה שיימצא בביתכם.
  • כדאי לבחור מעקה מברזל שאינו מחליד כדוגמת מעקה מפלדה. מעקה שכזה לא יחליד גם שנים רבות ויחסוך מכם טיפול ואחזקה של המעקה שלכם. בנוסף, יופיו והעיצוב של המעקה יישמר ללא פגע חלודה.

מחיר

מעקות ברזל עשויים מברזל בגמר טבעי או צבע גמר

ונעשים בעבודת יד – מתומחרים לפי מטר רץ.

בשל ריבוי האפשרויות והדוגמאות מחירם נקבע לפי הדוגמא המבוקשת

ככל שהמעקה עם יותר אלמנטים קישוטים ופיתוחים מחירו מתייקר.

בניית מעקה מברזל נחשבת לזולה באופן יחסי, עלות החומר מול הזמן שהוא מחזיק והעלות הנמוכה של התחזוקה שלו משתלמת ביחס לחומרים דומים אחרים בתחום.

שאלות נפוצות


1

כיצד מתבצע הייצור?

הייצור של מעקות ברזל מתבצע בצורה מקצועית על ידי חרשי ברזל אשר הינם בעלי ניסיון רב, ותוך שילוב של שיטות עבודה מסורתיות ומכשור מתקדם.

2

מהם הדגמים הקיימים?

ישנו מגוון גדול מאד של מעקות ברזל: ברזל מעוצב באופן ייחודי, ברזל בצבעים שונים, מעוקל או לא, עם ידית אחיזה או לא, עם מעקה ביטחון או לא ועוד.

3

מדוע לבחור במעקות ברזל?

אמנם אנשים רבים משווים מראה גס ולא רצוי למעקות ברזל בתוך הבית, אך כיום ישנם עיצובים ודגמים חדשים המשווים מראה עדין ונעים לחלל הרלוונטי.

4

האם הברזל במעקה יחליד?

ברזל היא אכן מתכת שמחלידה. יש אפשרות לצבוע אותה בצבע יסוד ועליו צבע גמר למניעת החלדה ובכך למגר את התופעה.

5

איך כדאי לטפל במעקה חלוד ומתקלף?

ראשית חשוב לציין שמדובר במצב לא תקין ושישנה סכנה שהמעקה יקרוס. לכן אנו ממליצים לקרוא לאיש מקצוע ובמידת הצורך להחליף את המעקה ולבחור בחומר חזק שאינו מעלה חלודה.

6

מה חשוב בהתקנת מעקה נירוסטה?

בהרכבת מעקה מנירוסטה המשימה החשובה ביותר היא הריתוך. אורך החיים של המתכת תלוי באופן ישיר בחיבורים. ריתוך חובבני יכול לפתוח פתח להיחלשות המעקה עד כדי שברים בחומר. מומלץ להשתמש בשירותי מתקין מוסמך ומומחה בעבודות נירוסטה.

קבל הצעת מחיר