מעקות פנים מעוצבים

החברה מציעה קולקציה עשירה ומגוונת של מעקות משילובי חומרים ועיצובים רבים.

לחברה ידע וניסיון של 35 שנה, ורפרטואר עשיר ומרשים של פתרונות מעוצבים למעקות. מעקות מעניקות למדרגות מראה ייחודי שקשה להישאר אדיש אליו.

בחברה עוקבים כל העת אחר החידושים והשינויים בטרנדים העולמיים, וממציאים את עצמם מחדש משנה לשנה בתחום המעקות.

כיום יודעים בחברה לממש עבור הלקוחות כל רעיון עיצובי למעקה שיעלה על הדעת.

מידע נוסף

מעקות פנים בעיצוב אישי

בחברתנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי מעקות עשויים חומרי גלם שונים ומגוונים, ובשורה ארוכה של סגנונות עיצוב המתאימים לכל טעם.

קטלוג המעקות שלנו כולל מעקות מכל סגנון, במגוון צבעים, גדלים, עיצובים ומרקמים.

יחד עם זאת, אם יש לכם מעקה מיוחד שתרצו לייצר באופן מותאם אישית, חברתנו תוכל לייצר לכם בדיוק את המעקה שאתם רוצים, החל מהחומר המדויק, וכלה בעיטור הקטן ביותר בעמודי המעקה.

חברתנו מתמחה בייצור מעקות מותאמים אישית, ואף מספקת ייעוץ אישי במהלכו מוסברים ללקוח כלל האפשרויות העומדות בפניו, ובדרך כלל הרבה מעבר לידע הבסיסי של הלקוח, וכן מתבצע תהליך משותף של גיבוש העיצוב הסופי עד הפרט הקטן ועד לקבלת מעקה החלומות שלכם.

ממליצים עלינו

“לביתנו בחדש והמקסים ברישפון החלטנו להזמין מעקה עץ משולב בזכוכית. למרות שהיו לנו תכניות ברורות, שרון מעקות עזרו לנו לייעל את התוכניות ולהפוך אותן לטובות יותר. ועכשיו אנחנו נהנים ממעקה יפה ושימושי.”

– אריאלה ודוד, רישפון.

“תודה רבה לעבודה הנפלאה של מעקה מגולף ויפה. המעקה משתלב נהדר עם העיצוב הכפרי בבית שלנו, ואנו מרגישים שהמעקה הוא חלק חשוב בעיצוב.”

– רינה בללי, רמת השרון.

“עבודה מקצועית, איכותית ומקורית. זה מה שהרשים אותנו בעיקר, בעבודה עם שרון הבעלים של שרון מעקות. בעזרת עבודתך הטובה, הצלחנו לסיים את הפרויקט שלנו בצורה היעילה והאיכותית ביותר!”

– אדריכל: להב.

“לפני שהתקנו את המעקה החדש שלנו, תמיד הפחידו אותי מדרגות. אבל המעקה שהתקין ועיצב לנו שרון, הרגיע אותי בעיקר בגלל הבטיחות שהוא מאפשר והתאמתו לצרכי משפחתי. תודה!”

– זיוה, נווה אילן.

הידעת?

מומלץ לגלוון את המעקות על כל סוגיהם, אך אין זה הכרחי במעקות בתוך הבית, אך בהחלט מומלץ בחוץ.

הטיפים שלנו

  • שיטת צביעה – ישנן שתי שיטות לצבעית מעקות אשר מומלצות ביותר: התזה או צביעה בתנור.
    צביעת המתכת בתנור הינה טכנולוגית וחדישה ונעשית במגוון של תעשיות מלבד תעשיית המעקות, כמו תעשיית הרכב והפחחות.
    הצביעה בתנור נעשית בחום גבוהה ובאמצעות אבקה ייחודית אשר מגיבה לחום והופכת לשכבת צבע אחידה ועמידה, צביעה בהתזה הינה בסיסית יותר, פשוטה וזולה יותר מצביעה בתנור.
    השיטה מאפשרת צביעה של משטחים גדולים וצביעה של מספר אלמנטים במקביל ומשמשת למוצר מתכת שונים שאינם דורשים תהליכים נוספים לשימור הצבע ומתאימה לשימוש בפנים הבית.
  • קיבוע ועיגון המעקה – מעקה בטיחותי חייב להיות מקובע ומעוגן בכדי למנוע תזוזה.
    את הקיבוע עושים באמצעות עוגני ג’מבו אשר מתרחבים במקום הקדוח ומונעים תזוזה אפשרית של המעקה וגרם המדרגות.

מחיר

מחיר המעקות משתנה על פי סוג חומר הגלם, על מנת לקבל מידע ספציפי לפי כל סוג הכנסו לעמודי הקטגוריה לפי סוג המעקה הדרוש ותמצאו פירוט על תמחור של אותו סוג מעקה.

כמו כל שלב בבנייה או בשיפוץ יש להגדיר מסגרת תקציבית לכל שלב ואלמנט.
מומלץ קודם כל לתעדף אזורים שונים בבית מבחינת עיצוב וחשיבות ולאחר מכן לתקצב בהתאם, כאשר האזורים החשובים כמובן יקבלו את הנתחים הגדולים יותר של התקציב.
אזורי המדרגות, הכוללים בהם את המעקות בבית, נכללים לעיתים בחלק מהמבואה, הסלון או המטבח ואפשר לתקצב אותם בסכומים גדולים ככל שתרצו.

מעקות יכולים להיות יקרים או זולים, בין אם בחרתם להעניק לבית מראה יוקרתי ואלגנטי או שהחלטתם לבחור במעקה המשלב בטיחות ועיצוב- איכות החומר המרכיב את המעקה חשובה ביותר ואין להתפשר עליה.
אם פגשתם במעקה חלומותיכם אל תתביישו לבחור בו – הציבו אותו גבוה ברשימת התעדוף ובחרו להשקיע בו נתח תקציבי נכבד.

שאלות נפוצות


1

מה הגובה המינימלי למעקה?

לפי התקן הישראלי, גובה זה הוא 105 ס”מ מהנקודה הגבוהה ביותר עליה שמים את הרגל. כשמדובר במדרגות, גובה זה הוא 90 ס”מ.

2

מהו הצבע המומלץ?

הסוג המועדף הוא של צביעה בהתזה או בתנור. הצבע המועדף הוא כמובן תלוי בלקוח ובחלל והמרחב הרלבנטי.

3

כיצד יש לטפל בחלד וקילוף המעקה?

חלודה והתקלפות מעידים על תחזוקה לקויה ואיכות ירודה ולכן, מדובר בבעיה בטיחותית המצריכה החלפה בהקדם של המעקה ורצוי לבחור בחומר איכותי יותר ועמיד לטווח ארוך.

4

מהו מעקה תיקני למדרגות?

מעקה שעומד בדרישות התקן הישראלי, גובהו במדרגות לפחות 90 ס”מ, ובמשטח ישר 105 ס”מ. בנוסף מעקה עשוי מתכת מחייב עמודים ניצבים ולא אופקיים עפ”י התקן.

5

מתי כדאי להחליט על בניית המעקות בבית?

באופן כללי ניתן לבנות מעקות בכל שלב בבנייה, עם זאת ההמלצה שלנו היא לבצע זאת כבר בשלב התכנון והבנייה הראשוני כיוון שאם תידרש עבודת הכנה רצוי שתעשה כבר בתחילת התהליך.

6

האם חשוב לגלוון את המעקות בבית?

הגילוון מונע חלודה במתכת ונעשה במקום ההתקנה או במפעל בטרם ההתקנה.
מעקות שנמצאים בפנים הבית לרוב לא צריכים גלוון, מעקות במרפסת, בגג, בגרם מדרגות חיצוני וכו’ ידרשו גלוון על מנת לשמור על הצבע ומפני חלודה לאורך כל ימות השנה, במיוחד במקומות החשופים לקרינת שמש ולחות., בכל הנוגע למעקות בפנים הבית ניתן לוותר על הגלוון.

7

מהו התזמון הנכון לבחירת מעקה?

תזמון נכון יבטיח לכם פחות עיכובים ובעיות בבנייה או בשיפוץ הכללי של הבית.
מכיוון שמעקות מצריכים תכנון והכנות מוקדמות כדאי לשלב את בניית המעקה בשלבים הבנייה הראשונים, כך תמנעו בעיות עתידיות אשר יכולות להזיק לאלמנטים אחרים בבית ולייקר ולעכב את השיפוץ או הבנייה.

8

האם דרושה הגנה מפני ריתוך המעקה?

בניית המעקה בבית קיים, בשלב של שיפוץ הבית, יכול להיות עסק מלוכלך ואף מזיק אם לא ננקטות פעולות מונעות אשר נועדו להגן על ביתכם.
התקנת המעקה לרוב כוללת ריתוך אשר נתזיו מזיקים לקירות ולרצפה.
בעת עבודת הקבלן וודאו כי כל האזור – רצפה וקירות – מכוסה בשטיח מגן מיוחד וכן שאין רהיטים וחפצים אחרים בסביבה.

קבל הצעת מחיר