נגישות

מדרגות קלות

החברה מייצרת מספר רב של גרמי מדרגות קלות.

מדרגות אלו עשויות עץ גושני, זכוכית, ברזל, נירוסטה , קוריאן ומותקנות על קונסטרוקציות מברזל ומנירוסטה תוך שימת דגש רבה על איכות החומרים, על ריתוך מקצועי, ליטוש קפדני, ושימוש במחברים מיוחדים.

מידע נוסף

הסיבה העיקרית להתקין מדרגות קלות בבית

היתרון הגדול ביותר של מדרגות קלות, ואשר מספק את הסיבה העיקרית להתקנתן בבית, הוא היכולת לשלב אותן בתוך חלל החדר בצורה זורמת וטבעית, ללא כל תלות במבנה הקשיח של החלל.

כך למשל, ניתן להתקין מדרגות קלות שמתחילות במרכז הסלון ומובילות לקומה העליונה של הבית, ואפשר להתקין אותן בצמוד לקיר קיים.

המדרגות הקלות מבוססות על שימוש בחומרים חזקים המאפשרים לשמור חללים פתוחים בין שלבי המדרגות באופן שאפשר לראות לכאורה דרך המדרגות, מה שמאפשר להציב את המדרגות בכל אזור של החדר, מבלי ליצור אפקט של הפרדה או הסתרה.

ממליצים עלינו

“תודה על העבודה המדויקת והאיכותית שביצעת, אתה וצוותך הינם חלק בלתי נפרד מהצלחתו של הפרויקט שמחתי לעבוד איתך על פרויקט זה, בתקווה לעוד רבים בהמשך.”

– טל פיסט – אדריכל.

“שרון מעקות ומדרגות עשו עבודה מעולה עם המדרגות הקלות שלנו. אנו ממליצים בחום.”

– משפחת כהן.

“למרות שחשבנו שמדרגות קלות לא יתאימו לבית שלנו, גילינו שהמדרגות גם מתאימות לעיצוב וגם עוזרות לחסכון במקום.”

– רעות ושלום, בת ים.

“שרון. מלא תודות על שילוב המדרגות היפות בבית העץ שלנו. זה נראה מקסים.”

– ג’ייסון ומרתה.

“חברת שרון מעקות היקרים. אנו מקווים להמשיך לעבוד עמכם על מגוון פרויקטים של בניית מעקות ומדרגות מכל סוג. העיצוב, הדיוק והאיכות היו שווים כל אגורה!”

– מיכאל וענבל, מעצבים.

הידעת?

השימוש הנפוץ ביותר במדרגות קלות הוא מעץ, אולם בשנים האחרונות פרץ עיצוב חדשני ומעניין של מדרגות שקופות שמקנות לחלל אווירה פתוחה ומרווחת.

חומרים רלוונטיים


הטיפים שלנו

  • כאמור, ניתן להרכיב מדרגות קלות כמעט מכל חומר, אך מומלץ להתייעץ עם מומחה בבחירת החומר והעיצוב על מנת שתהיה התאמה לחלל בו הן נמצאות.
  • מדרגות קלות הן פתרון מצוין לחלל או חדר הנראים קטנים, את כיוון שניתן להשאיר רווחים בין המדרגות ובכך ניתן לראות את המשך החדר דרך רווח זה, מה שיוצר תחושה של מרחב ושדה ראייה גדול יותר.
  • התחושה שמדרגות קלות נותנות היא תחושה נעימה וקלילה כיוון שהן מחוברות רק בתחילתן וסופן לרצפה ולתקרה או מתחברות ישירות לקיר. אין להן בסיס רחב שעשוי להיות גדול ומגושם יותר וזהו יתרון גדול.

מחיר

מתייחס לכל סוגי המדרגות שאינן מדרגות יצוקות בבטון.

מחיר נקבע לפי קומת מדרגות על פי הנתונים המבוקשים גובה הקומה, מספר במדרגות, צורת המדרגות.

שאלות נפוצות


1

כיצד מרכיבים מדרגות קלות?

ישנם שלושה חלקים מהם מורכבות מדרגות קלות: שלדה, מדרכי עץ ומעקה. ניתן לבצע את שלושת השלבים אצל בעלי מקצוע שונים, אך מומלץ לבצע זאת אצל אותו בעל מקצוע על מנת שתהיה התאמה בין החלקים השונים.

2

מהם השימושים הנפוצים של מדרגות קלות?

מדרגות קלות בעיקרון מתאימות כמעט לכל מקום. לאור קלילותן השימוש הנפוץ ביותר שלהן הוא במקומות יחסית צפופים וגם לחיבור של גלריה לחדרים שנמצאים מתחתיה.

3

על מה צריך לשים את הדגש כשבוחרים מדרגות קלות?

על סוג הקונסטרוקציה, מיקומה בחלל הבית והשתלבותה עם שאר הרהיטים.

4

האם יש הכנות לבניית מדרגות קלות?

רצוי לשים כבר בשלב השלד חיזוקים מברזל בקירות שאליהם בשלב מאוחר יותר תתחבר הקונסטרוקציה.

5

למה חשוב לבנות מדרגות קלות לפי התקן?

במדרגות קלות ובכלל סוגי המדרגות חשוב לבנות על פי התקן. זאת כיוון שהרכבה לא תקנית עוברת על חוק התכנון והבנייה.

אם לא עושים זאת על פי התקן אין למעורבים בהקמה אחריות במקרה של פגיעה.

6

לאילו חללים מתאימים סוג זה של מדרגות?

מדרגות קלות מתאימות בעיקר לחללים/חדרים הנראים קטנים ולא מרווחים, הרווח בין כל מדרגה למדרגה בסוג מדרגות זה מאפשרת לראות את החדר מבעד לרווחים, דבר המגדיל את שדה הראייה ויוצר תחושה של מרחב.

קבל הצעת מחיר