נגישות

מדרגות ברזל

בייצור מדרגות קלות, ברזל משמש כחומר הגלם הבסיסי והחיוני ביותר לבניית המדרגות.

הברזל מהווה תחליף ליציקת הבטון המסורתית, וממנו מייצרים קונסטרוקציות המהוות את השלד לגרם המדרגות.

קונסטרוקציות ברזל נבנות על פי תכנון בצורות שונות, כקונסטרוקציה מרכזית בעוביים שונים, כקונסטרוקציות בקוים ישרים או משוננים כקונסטרוקציות כפולות, משני צידי המדרגות או כמעוגלות למדרגות ספירליות.

בחלק מהדגמים משמש הברזל לבניית המדרגה עצמה או כתשתית לעץ שיונח מעל.

לקטוגריה זו שייכים גם גרמי מדרגות עשויים ברזל ופח מכופף לפי צורת המדרגות.

עובי ברזל משתנה בהתאם לצורך, והוא מגיע בגוון טיבעי או יכול להיצבע לכל צבע שבוחרים.

מידע נוסף

מדרגות לטווח הארוך – מדרגות ברזל

מדרגות ברזל הן מדרגות מסוג שמתאים גם לבתים פרטיים וגם לעסקים ומפעלים. מדרגות ברזל בבית פרטי יותקנו בעיקר לאור שיקולי עיצוב כאשר נדרש עיצוב מודרני, אורבני או עתידני.

יחד עם זאת, המאפיין המרכזי של מדרגות ברזל הוא החוזק שלהן, העמידות שלהן לאורך זמן והיכולת שלהן לשאת מעמסות כבדים, ולספוג מכות חזקות מבלי להיפגע.

כאשר קיים צורך להתקין מדרגות בסביבה עסקית, יצרנית או פרטית שבה מתקיימת פעילות אינטנסיבית ותנועה רבה, אז מדרגות ברזל יכולות לספק את הפתרון הטוב ביותר לטווח הארוך.

ממליצים עלינו

“הגענו לשרון מעקות ומדרגות בעקבות המלצה של המפקח, קיבלנו יחס מסביר פנים ושירות מצוין, ממליצים בחום על החברה, העבודה הייתה מקצועית והמדרגות יצאו יפה מאוד.”

– לקוחות: אפרת ואריק.

“אנו מעריכים מאוד את העבודה שביצעתם בדירת הסטודיו שלנו. מדרגות מברזל, הוסיפו לדירה ייחודיות ובזכותן אנחנו יכולים לעלות לגג וליהנות ממנו…”

– דניאל ומעיין, יפו.

“תודה לחברתכם על ביצוע עבודת קונסטרוקציה מעולה בכל הנוגע למדרגות ברזל ומעקות בחלל שעיצבנו. העבודה התבצעה באחריות ומקצועיות.”

– שניר, מהנדס.

“עיצוב ושיפוץ המסעדה שלנו נעשה בצורה מקצועית בעיקר על ידי חברת שרון מדרגות ומעקות. נשמח לשיתופי פעולה נוספים.”

– בברכה, מסעדת השפים.

“תודה רבה על התקנה ועיצוב של מדרגות במפעל שלנו. המדרגות בטיחותיות וגם משתלבות נהדר עם העיצוב התעשייתי במקום.”

– משה, באר שבע.

הידעת?

הייצור מתבסס על עיבוד פלדות קשות וחיתוכי מחשב, אשר יוצרות בסופו של דבר על מדרגות הברזל מרשימות.

חומרים רלוונטיים


הטיפים שלנו

  • חשוב לבחור בקפידה את חומרי הגלם מהם יורכבו מדרגות הברזל, הן בהיבט של ההתאמה לצרכי הלקוחות ובטיחותם והן בהיבט של עמידה בתקני החובה.
  • יש יתרון ברור בבחירת מדרגות ברזל כאשר ברצונכם להציב מדרגות בעיצוב מסויים כמו למשל מדרגות ספירלה. הברזל הוא חומר חזק וניתן לעצב ממנו מדרגות בטוחות, מבלי להתפשר על עיצוב ויופי.
  • אם ברצונכם להעמיד מדרגות חוץ, טוב יהיה לבחור במדרגות מברזל. מדרגות מברזל עמידות יותר לנזקי השמש ומזג האוויר. כדי לשמור על טיב המדרגות לאורך שנים, טוב להשתמש ברזל מגולוון שעליו לא נוצרת חלודה.

מחיר

קומת מדרגות עשוייה ברזל או שילוב של ברזל ועץ – מחירה נקבע לפי הנתונים המבוקשים כמו גובה, צורת הגרם, צורת המדרגות, עובי הברזל והצביעה המבוקשת.

כשהמחיר מתייחס לקומה מלאה וכולל את כל מרכיבי העבודה.

שאלות נפוצות


1

מהם הדגמים הקיימים?

במדרגות ברזל ישנו מגוון גדול מאד של דגמים ועיצובים: מעוצבות, בשילוב עם עץ או חיפוי עץ, בשילוב עם זכוכית, עם קורות כפולות, קורות צד, קורה מרכזית ועוד.

2

מה השימושים במדרגות מברזל?

כיום, בניגוד לעבר, הן כבר לא מוגבלות לחוץ אלא משתמשים בהן גם בפנים הבית. ניתו לעצב אותן במגוון אפשרויות על מנת להתאים אותן לחלל הרלוונטי.

3

האם מקובל לעשות מדרגות מברזל?

היום יש יותר ויותר אנשים שמבקשים לעשות מדרגות ברזל.

4

האם התקנה של מדרגות מסוג זה מרעישות כשעולים עליהן?

מדרגות ברזל עלולות להיות רועשות לכן צריך להתייעץ עם מומחה מדרגות אשר יוציא מפרט למדרגות שיהיו חזקות ושלא ירעישו כשעולים עליהן.

5

איפה השימוש הנפוץ ביותר במדרגות ברזל?

לרוב מדרגות ברזל למדרגות נפוץ בעיקר בפנים מבנים תעשייתיים ומפעלים ובחלקיו החיצוניים של מבנים נוספים. כיום ישנה עלייה בשימוש במדרגות אלו גם בתוך בתים פרטיים בשל יכולות העיצוב והחיפוי.

6

האם יש צורך לתחזק מדרגות ברזל?

במידה והמדרגות נמצאות מחוץ למבנה וחשופות לאקלים ותנאי מזג האוויר ייתכן ויצברו חלודה, ולכן, מומלץ לצבוע את המדרגות בחומר מיוחד פעם בשנה וזה כל הטיפול הנדרש.

7

מהו סוג הברזל המומלץ למדרגות חוץ?

כאשר מדובר במדרגות חוץ החשופות למזג האוויר ופגיעות סביבתיות מומלץ לבחור בברזל מגולוון. ברזל מגולוון עמיד בקורוזיה ושומר על מראהו הטבעי לאורך זמן.

קבל הצעת מחיר