מדרגות מחומרים מיוחדים

חולמים על גרם מדרגות אחר? מחוץ לקופסא ומחומרים מיוחדים?

נשמח שתגיעו לפגישת תכנון בה תוכלו לבחור עם הצוות שלנו מבין סוגי החומרים: ברזל מושחר, פלדה, פלדה מושחרת, טרנסמיסיה, קורטן, פליז, שיש, קוריאן ונוספים.

אנו נבצע אבחון משותף ונאפיין את סוג המדרגות המתאימות לצרכייך.

גללו, התרשמו, צרו איתנו קשר ונשמח לסייע, ללא שום התחייבות וב❤️ (לחצו כאן להתקשרות מיידית)

מידע נוסף

אצלנו לא תראו הזמנה שיוצאת ‘בערך’ או ‘פחות או יותר’ כפי שרציתם, כי אנחנו מאמינים בשילוב בין תכנון מוקפד, אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ומשוכללים, גימורים מושלמים והרכבה סופית במקום המיועד בלבד – לתוצאה מושלמת!
⭐מדידות לייזר מקדימות בבית הלקוח: אצלנו לא מסתמכים על תרשימי בנייה או הערכה משוערת של מידות, אלא על מדידת לייזר מדויקת בבית הלקוח, שמתבצעת עוד לפני התכנון הראשוני.

⭐שימוש בתוכנה הנדסית: אנו מבצעים תכנון מוקפד ומקצועי של גרם המדרגות המוזמן, לאחר בירור הצרכים וההעדפות של הלקוח, באמצעות תוכנה הנדסית ייעודית ומשוכללת.

⭐הדמיה ממוחשבת: לצורך אישורה הסופי של התכנית ההנדסית על ידי הלקוח, אנו נעזרים בהדמיה ממוחשבת, שממחישה באופן תלת ממדי וברור את נראות ומבנה הפרויקט.
ההתקדמות לשלבי הבניה מותנית באישורו של הלקוח, וקיימות אפשרויות לתיקונים ושינויים עד להשגתה של שביעות רצון מלאה.

⭐חיתוכי לייזר: כל החלקים מהם יורכב גרם המדרגות מיוצרים מבעוד מועד בחיתוכי לייזר בעלי רמת דיוק בלתי מתפשרת, על פי המידות והתוכנית ההנדסית.

⭐מיגון סביבת העבודה: על מנת להבטיח שסביבת העבודה לא תיפגע, מבוצע מיגון מלא באמצעות קונסטרוקציית עץ סביב האזור המיועד.

⭐הרכבה במקום להתאמה מושלמת: שלב ההרכבה של המדרגות מתבצע במקום עצמו, תוך התאמה מושלמת למרחב, הקפדה על זוויות מדויקות, וללא מרווח, ולו הזעיר ביותר, בין המדרגות לבין הקירות שסביבן.

⭐ליטוש וגימור מושלמים: אנו מבצעים את שלבי הליטוש והגימור בתשומת לב מרבית ובהקפדה יתרה, כדי להגיע לתוצאה מיטבית.

⭐מגוון צבעים בהתזה: את גרם המדרגות, המדרכים ומעקה המתכת ניתן לצבוע בכל גוון אותו יבחר הלקוח, כשהצביעה מתבצעת באמצעות התזה, תוך שימוש בצבעים איכותיים ועמידים.

חומרים רלוונטיים


קבל הצעת מחיר