נגישות

מאחזי יד

התקופות, בהן מאחזי היד היו גנריים במראה ושימשו אך ורק לצורכי בטיחות והנגשת המקום לנכים, כמעט ועברו מהעולם. למעשה, בשנים האחרונות אנו רואים כיצד טובי האדריכלים משתמשים במאחזי היד כדי לתחום באופן דקורטיבי את אזור גרם המדרגות ולספק טאצ' עיצובי גם לחללים אשר נחשבו עד לפני מספר שנים לחסרי כל ייחוד או אמירה. בחברת שרון מעקות תוכלו למצוא שפע של מאחזים מעוצבים אשר מיוצרים ממגוון של חומרים וטקסטורות. החל ממאחזי נירוסטה ועד למאחזי עץ טבעי, אנו מזמינים אתכם לבחור את המאחזים אשר יתאימו בדיוק לצרכים שלכם.

מידע נוסף

מאחזי יד בסגנון ייחודי ובעיצוב חד פעמי

מאחזי היד שלנו מאפשרים לכם לקבל מענה בטיחותי, נעים ומעוצב לכל חדר מדרגות. הם מצטיינים בסגנון ייחודי אשר ניתן להתאמה על פי הדרישות המפורטות שלכם ורצוי לבחור בעיצוב מסוגנן, אשר ישדרג כל גרם מדרגות ומעקה בטיחות קיים. בעזרת הקפדה על שילוב בין סוג המדרגות, הסגנון של המעקה והקו העיצובי השולט במרחב, ניתן לבחור במאחז אשר מתאים הן לדרישות הדקורטיביות שלכם והן לדרישות הפונקציונליות שלכם. מאחזי היד שלנו עומדים בכל תקני הבטיחות ובכך מספקים הנגשת המקום לבעלי מוגבלויות כחוק. שימו לב, שילוב נכון של חומרים יספק לכם מעקות אשר אינם רק נראים נהדר אלא גם מאפשרים לכם לנקות אותם בקלות ולשמור על המראה שלהם לאורך זמן.

מאחזי יד שגם נראים נפלא וגם קלים לתחזוקה

המאחזים הם אחד האזורים הרגישים ביותר בכל מעקה משום שהם חשופים למגע תדיר ועלולים לצבור לכלוך רב בשל כך. לכן, כדאי לבדוק שסוג המאחז אינו צובר בקלות כתמים או שריטות אשר עלולות לפגום במראה הייחודי שלו לאחר תקופה. מעבר להיבט הבטיחותי, אשר הינו ראשון במעלה, כדאי לבדוק שאין כל צורך בתחזוקה משמעותית וכי המאחז אינו מצריך רכישה של חומרי ניקוי יקרים. המאחז המושלם ישלב בין מראה מיוחד ותחזוקה מינימלית, אשר יאפשרו לכם ליהנות ממנו לאורך שנים ארוכות וימנעו בלאי מהיר. מאחזי הנירוסטה, הברזל והעץ שאנו מציעים לכם, משלבים באופן חכם בין מראה מרהיב ותחזוקה מינימלית

הידעת?

 

חובת הנגשת בתי העסק לבעלי מוגבליות – חוק שיווין הזדמנויות

מעבר להיותם פריט עיצובי בכל חלל, למאחזי יד תפקיד חשוב ומכריע בהקלה על התניידות אנשים עם מוגבלויות. כפי שמופיע בחוק שיוויון הזדמנויות לאנשים בעלי מוגבלויות, בתי עסק שונים מחויבים לספק גישה נוחה ובטיחותית לנכים ובעלי מגבלויות שונות. מאחזי יד הם חלק בלי נפרד מתהליך הנגשת המקום, ומטרתם  לסייע לבעלי מוגבלויות להתנייד באופן חופשי במרחב. מאחזי היד מתאימים למדרגות, לאורך המעקות, חדרי השירותים ובכניסה לבניין או לבית. מאחזי היד שלנו עשויים מחומרים איכותיים על מנת להבטיח חוזק מרבי ובטיחות מקסימלית.

קבל הצעת מחיר